5 KASIM-6 KASIM HAPPY HALLOWEEN HAFTASI

happyhalloween

(Balkabağından üreteceğimiz farklı, estetik obje ve kostümlerle hayal gücümüzü zorlayarak, yaratıcı bir dünyaya yolculuk yapacağız.)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

3-4 ARALIK MASK PARTY

venetian-masks2

(Kendi yüzlerimiz ve çocukların yüzlerinden yapacağımız maskelerle yaratıcı dans ve teknikleri kullanarak, eğlenceli ve farkındalığı arttıracak faaliyetler yapacağız:))

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

24 ARALIK-25 ARALIK YEPYENİ VE SIRADIŞI BİR YILA HAZIR MISINIZ?

hqdefault

(Peki bu başlangıcı uzayda yaşamaya hazır mısınız? Galaksideki her gezegen bize bu yolculukta eşlik edecek. Uzayda yılbaşı konseptimizle Noel Baba’ya siz de bizimle merhaba deyin:))

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

7 OCAK-8 OCAK SNOW SHOW

217194_600_yeni_yil_1354329638

7 OCAK-8 OCAK SNOW SHOW SNOW SHOW (Karın büyüleyici etkisiyle, şiirsel bir masalın kahramanları olacağız. Slava’s Snow Show müzikalinden sahneler izleyeceğiz ve hayal gücümüzü tamamen özgür bırakıp bembeyaz bir mevsime merhaba diyeceğiz.)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

10 ŞUBAT-11 ŞUBAT  GÜZEL KIZLAR:) BOYA BENİ!

405d0abe-0637-41ba-ae7f-8edaadebbef1

(Bu partide herkes birbirinden güzel! Time Güzelsanatlar ailesi olarak güzelliğimizi yaşamak bizim de hakkımız. En güzel kıyafetlerimizle en estetik duygu ve hallerimizi birleştirerek kendi sahnemizi yaratıp Time güzelliğini sonuna kadar yaşayacağız:))

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

4 MART-5 MART DOMATES,BİBER,PATLICAN!

baris-manco_adam-olacak-cocuk

(7’DEN 70’E herkesin, hatta dünyanın ilgisini, yaptığı şarkı ve besteleriyle üzerinde toplayan sevgili Barış abimizin Adam Olacak Çocuk programını siz velilerimiz ve çocuklarımızla daha farklı bir platforma taşıyarak zamanda eğlenceli bir yolculuk yapacağız.)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

1 NİSAN-2 NİSAN UÇMAK İSTİYORUM

cocuklar-icin-masalsi-destinasyonlar_1600

(Hayallerin ötesinde bütün hepimizi alabilecek bir halı hayal edin. Üzerinde uçmamız için gerekli sesiyle bizi büyüleyecek bir çok küçük enstruman olacak. Görsel olarak izleyeceğimiz çok sevilen bir animasyon filmine bu halının üzerinde masalsı bir yolculuğa çıkacağız (sound carpet.)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

6-7 MAYIS SANAT BEN’İM

cbce4e32-54ca-448c-b73e-ed33080dcda8

YAŞA, DANS ET, BOYA  konseptine yaratıcı sanat etkinliği nde, dansın bize yaşattığı her duyguyu resimlerimize yansıtacağız. Müziğin de içinde olduğu bu çalışma bize çok farklı dünyalar açacak. ( SEGNİ MOSSİ )