Gülşah Sargın Kucpha
Gülşah Sargın KucphaSoyak Şube Müdiresi
Piyano,Akordeon ve Keman Eğitmeni
Profesyonel müzik eğitimine 1998-2002 yılları arasında Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde başladı. 2002 yılında okulundan birincilikle mezun oldu. Lisans eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Anabilim Dalı’nda tamamladı. Lisans eğitimi sırasında akerdeon ve piyano anadallarının yanı sıra Armoni, Müziksel İşitme, Müzik Tarihi, Eğitim Müziği Besteleme, Şan yandal eğitimleri de aldı.

2006 yılında bölümünden mezun oldu. 2007-2010 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Halkbilim Araştırma Merkezi bünyesinde keman eğitmenliği ve orkestra yöneticiliği yaptı. Aynı yıllar içinde kendi müzik ofisinde enstrüman dersleri verdi. Yine bu yıllar içinde birçok özel müzik kursunda ve kolejde müzik ve enstrüman eğitmenliği yaptı.

2013 yılına kadar öğretmenliğin yanı sıra dans müzikleri düzenleme ve birçok özel projeye müzik yönetmenliği yapma fırsatı bularak kişisel müzik yaşamını bu yönde geliştirdi. 2014 yılında İstanbul’a yerleşmesi Time Sanat’la tanışmasını sağladı.

Altuğ Coşkun
Altuğ CoşkunGitar ve Bateri Öğretmeni
2005 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Ana Bilim Dalı Müzik Öğretmenliği Bölümü’ne giriş yaptı.
2002 yılından itibaren Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen gitaristlerinin kullandığı ve/veya hazırladığı metotlarla elektro, bas, klasik ve akustik gitar dersleri vermeye başladı. Daha sonra bu metotlardan derlediği stil ile öğrenci merkezli müzik eğitimini baz alarak çalışmaya karar verdi.

2007-2015 The Rorschach Audio ve İki isimli grupların albüm kayıt ve konser çalışmalarında klavye/piyano, Sıcak, SALT, İsmet Arıcı Project ve Sansür isimli grupların albüm kayıt ve konser çalışmalarında gitar çaldı. Halen Sıcak, Deha Özer Şenay, Erdal Bayrakoğlu ve Zelal Gökçe ile çalışmaktadır.

Bu gruplarla birçok kez sahne alarak müziğin akademik boyutunun dışına çıkıp, yaşadığı heyecanı ve tecrübeleri öğrencilerine yansıtarak onları motive edip, müzik hayatlarına renk katmayı amaçlamıştır.

2010- 2012 yılları arasında International School B. Çamlıca kampüsünde gitar, bateri (davul) ve orkestra eğitmenliği yaptı. 2011 yılından bu yana Time Sanat’la çalışmaktadır.

2014-2015 yılları arasında İstek Belde Okulları’nda bateri (davul) öğretmenliği yaptı.

Sertaç İtgin
Sertaç İtginKeman, Piyano ve Davul Eğitmeni
Profesyonel müzik eğitimine Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde başlayan Sertaç İTGİN 4 yıllık eğitimini burada tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi’ni bitirmiştir.Keman ve piyano eğitiminin dışında bateri çalışmalarını sürdürmüş ve farklı tarzlarda, profesyonel anlamda birçok konserde performans sergilemiştir.Halen konser performanslarına devam etmektedir.Bir çok kurumda eğitmenliğin yanısıra Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde de keman ve piyano öğretmenliği yapmıştır.
Burak Ergenç
Burak ErgençElektro, Bas Gitar ve Davul Öğretmeni
1996 yılında gitar çalmaya klasik gitarla başladı. 1998 yılında Mustafa Dönmez ile 1 yıl boyunca temel gitar, temel armoni, rock ve blues stilleri üzerine çalıştı. 2002-2006 yılları arasında Stüdyo Hip-Hop (Kadıköy) bünyesinde elektro gitar dersleri verdi. 43. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde müzik koordinatörlüğü görevini üstlendi. 2007-2008 yılları arasında Özel Üsküdar Sev İlköğretim Okulu’nda usta öğretici olarak elektro gitar dersleri verdi. Aynı yıllar arasında Özel Galatasaray İletişim Teknolojileri Müzik Bölümü Ses Düzenleri sertifika programını bitirdi. 1999 yılından bu yana birçok projede yer aldı ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki birçok mekanda canlı performanslar sergiledi ve halen sergilemekte.

1999 – 2001 Aircrash (cover projesi)
1999 – 2000 Cat’s Dream (etnik müzik projesi)
2002 – 2004 Foton (Selami Sevinç caz projesi)
2004 – 2007 Tolga Uzel Beşlisi (caz projesi)
2005 – 2007 Murat Taner (caz projesi)
2008 – 2009 Cenkhan Alkaya (Gülmeyi Dene albümü)
2006 – 2016 Mayday (cover projesi)
2014-2016 Telepotik ( Trip-hop, elektronik projesi)

15. Akbank Caz Festivali
2007 Doğaçlama Festivali
2014 Midtown Fest ( Portishead ön grup )

Menekşe Cangi
Menekşe CangiViyolonsel ve Piyano Öğretmeni
19 Temmuz 1991 yılında Yalova’da doğmuştur, ilk ve orta öğrenimini Yalova’da tamamlamıştır. Orta öğrenimine devam ederken ilk olarak müzik eğitimine Yalova Devlet Konservatuvarında başlamıştır. Konservatuvarda müziksel işitme okuma ve yazma derslerinin yanı sıra klasik gitar eğitimi de almıştır. Orta öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazanmış burada 4 yıl boyunca piyano, çello, müziksel işitme okuma ve yazma, koro, orkestra eğitimlerini almıştır. İlk solo konserini İş Sanat merkezinde vermiştir. 4 yılın sonunda başarıyla lise eğitimini tamamlamış ve ardından 2011 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünü kazanmış burada da 4 yıl boyunca müzik eğitimine devam etmiştir eğitiminin yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında okul koro ve orkestra konserlerine ve festivallerine katılmıştır. Üniversite eğitimini alırken bir yıllık staj eğitimini de Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2011-2012 yıllarında Bolero Dans ve Müzik evinde piyano ve çello eğitmenliği yapmıştır. 2013-2014 yıllarında Kartal Sanat Tiyatrosunda piyano ve çello eğitmenliği yapmıştır. 2015 – 2016 Eğitim Öğretim yılında İstek Vakfı Okullarında piyano ve çello öğretmenliği yapmıştır. Şu an Time Güzel Sanatlarda ve Kayı Okullarında piyano ve çello öğretmenliğine devam etmektedir.
Aslı Erdoğan
Aslı ErdoğanPiyano ve Keman Öğretmeni
Müzik eğitimine 1991 yılında Bursa Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu bünyesinde açılan Ali Cengiz Çelenk Çocuk Korosu’nda korist olarak başlamıştır.Burada Atilla Sağlam ile koro ve işitme-solfej eğitimi almıştır.1992 de Beyazıt Ahundov ile keman derslerine başlamış Lisans eğitimi süresince de Beyazıt Ahundov ile eğitimine devam etmiş,piyano eğitimini Lale Memedaliyeva ile tamamlamıştır.
Lisans eğitimini 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır.
2007 yılından bu yana birçok özel okul ve kurslarda müzik öğretmenliği yapmıştır.Okullarda koro ile ilgili çalışmalar yapmıştır.Ayrıca keman,piyano,org,solfej ve dersleri üzerine çalışmalar yapmıştır.Engin Gürkey’in Müzik Atölye’sinde perküsyon eğitimi almıştır.Ana sınıfı öğrencilerine yönelik beden perküsyonu üzerine çalışmalar yapmaktadır.
2015 yılında Time Sanat bünyesinde keman,piyano ve solfej derslerinde görev almaktadır.
Cemre Hendem
Cemre Hendem Flüt Öğretmeni
İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. Flüt eğitimine 2008 yılında Moda Akademi’de başladı. Profesyonel müzik eğitimine 2010 yılında Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazanarak devam etti. Burada 4 yıl boyunca flüt, piyano , solfej , koro ve orkestra eğitimlerini aldı. 2012 yılında Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde yapılmış olan Marsyas Güzel Sanatlar Liseleri arası flüt yarışmasında 3. oldu. 2013 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleşmiş olan Uluslararası Korolar Festivali’ne katılmış , burada koro şefi Mete Gökçe ile birlikte çalışmıştır. Yine 2013 yılında Ankara’da yapılan 18. Türkiye Polifonik Korolar Şenliği ve Mersin’de Nevit Kodallı Çoksesli Korolar Şenliği’ne katılmıştır. 2014 yılında Dinar’daki Marsyas Güzel Sanatlar Liseleri arası flüt yarışmasında jüri özel ödülü olarak flüt kazanmıştır. Sansev’in düzenlediği 2.İstanbul Çoksesli Korolar Festivali’ne 2014 yılında koro şefi Figen Bayraktar eşliğinde katılmıştır. Eskişehir Güzel Sanatlar Lisesi olarak entonasyon ödülü kazanmışlardır. Aynı yıl yetenek sınavından 100 puan alarak Yıldız Teknik Üniversitesi’ni kazanmıştır. 2015-2016 döneminde Yrd.Doç.Dr. Çiğdem Erken ile birlikte piyano derslerini sürdürmüştür. 2014 yılından itibaren flüt eğitimine Şebnem Uşen ile devam etmektedir. Okuldaki derecesinden dolayı 2 yıl üst üste Türk Eğitim Vakfı’ndan başarı ödülü kazanmıştır.
Ezgi Yıldırım
Ezgi Yıldırım Bale ve Modern Dans Eğitmeni
Dans hayatına 2003 yılında Samsun Tan Sağtürk-Tab Sanat Akademi bale okulunda Bale ve Latin Dansları ile başlayıp,daha sonra Modern Dans ve Jazz branşlarında eğitim hayatına devam etmiştir. Çeşitli festivallerde solist dansçı olarak yer almıştır. Genç yaşta çeşitli anaokullarını dans yarışmalarına hazırlamış ve dereceler elde etmiştir. Ankara Tab Sanat Akademi’de ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar’da profesyonel dans hayatını devam ettirmiştir.2015 yılı itibariyle Time Sanat bünyesinde Bale&Modern Dans öğretmenliği yapmaktadır.
Aslı Deniz
Aslı DenizBale Eğitmeni
ASLI DENİZ

1989 yılında İzmit’te doğdu. İlkokul, ortaöğretim ve lise eğitimini İzmit’te tamamladı. 1992 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Songür Bale Kursu’nda bale eğitimine başladı. 12 yıllık eğitimin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen “Yüksek Devre Eğitmenlik Sertifikası” ve 11 yıllık eğitimin ardından da R.A.D. (Royal Academy Of Dancing) “Advanced 1” seviyesini tamamladı. Özel Songür Bale Kursu’nda bale eğitimi süresince “Nut Cracker”, “Sleeping Beauty” , “Legend of Love” , “Giselle” , ”Petrushka” , “Le Fille Mal Gardee” gibi birçok eserde kordo, “Coppelia” , ” Swan Lake”, ” Le Corsaire” , “Les Sylphides” ve “Don Quixote” eserlerinde ise başrolde sahne aldı.

2006-2010 yılları arasında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Dans Bölümü Modern Dans Ana Sanat Dalı’nda almış olduğu eğitimini okul üçüncüsü olarak tamamladı. Eğitim hayatı süresince “Ayrım”, “Duyuşlar”, “Anadolu”, “İnsomnia” ,”Mor De Amor”, “Yons” ve “Umut” gibi pek çok gösteride dans etti ve aralarında “İstanbul”, “Antalya”, “Mersin”, “İzmir” ve “Norveç- Porsgrunn” olmak üzere sayısız turne ve projede yer aldı. Ankara Devlet Tiyatrosu kadrosunda sözleşmeli olarak kırkın üzerinde sahne aldı. Aynı zamanda Konservatuar Çocuk Balesi , ADA Dans Topluluğu ve Hayal Sahnesi gibi yerlerde de bale ve modern dans eğitimi verdi.

2010-2012 yılları arasında Akol Akademi Sanat Merkezi’nde bale ve modern dans bölüm başkanlığının yanı sıra tiyatro bölümünde de koreograflık yaptı. 2012 yılında National Academy of Music Sofia Vagonova Methodu ve Pedogojik Formasyon eğitimini tamamladı. Aynı yıl içerisinde çocukların kuvvet ve esneklik gelişimlerinde daha fazla katkı sağlayabilmek adına pilates eğitimlerini tamamladı. 2010 yılından itibaren birçok dernek ve yurtlarda gönüllü eğitmenlik yapmaktadır. Halen aktif olarak bale, modern dans ve pilates eğitimi vermesinin yanında her yıl Özel Songür Bale Mezunlar Derneği adına önemli klasik bale eserlerinde sahne almaktadır.

Ekaterina Frolova
Ekaterina FrolovaKlassik bale, Jazz, Jazz-Modern, Folklör, Hip-Hop Gelişme Kordinasyon Dans dersi(3-7 yaş) Zumba Pilates.
Eğitim :Güzel Sanat Lisesi. – Koreograf bölümü Rusya.
SERTİFİKALARIM:
2009: Hip-Hop (eğitmen Jermaine Browne)
2010: Bellydance (eğitmen Natalia Becker)
2011: Port De Bras (eğitmenler Vladimir Sheznik – Julio Pieguez Papi )
2011: Aero New Style Hip-Hop Funky House (eğitmen Sasha Oshkin)
2014: Jazz,Modern (eğitmen Caitlin Gray)
IŞ TECRÜBE:
2004-2006 “Magic of the Ney” (dansçı)
2006-2006 “Anadolu Ateşi” (dansçı)
2006-2009 “Efes Kızları” (dansçı)
2009-2012 “Efes Kızları” (koreograf)
2011-2012 FMV Işık okulları
(Cumhuriyet bayramı ve 23Nisan gibi etkinliklerde koreograf ve dans öğretmenliği)
2012-2014 Istanbul Cocuk Tiyatro (ICT) (dansçi, oyuncu)
2012-2013 “My Dans” (zumba eğitmeni)
2014 Feld Entertainment “Disney Live” müzikaller (performer)
Burak Uyanık
Burak UyanıkDoğaçlama Tiyatro / Yaratıcı Drama Eğitmeni
1990 yılında İstanbul’da doğdu.Lise yıllarından itibaren müzik ile iç içe bir hayat yaşadı.Gitar,şan ve piano eğitimleri aldı. Üniversite yıllarında İstanbul Aydın Üniversitesi Koro Aydın Müzikal ekibini kurdu ve 3 yıl şefliğini yürüttü. Ekip ile birlikte Rus Konsolosluğu ” Kültür Festivali Özel Ödülü ” , Marmara Üniversitesi Kültür Festivali Başarı Plaketi, 1 kitap kap sosyal sorumluluk projesi ile Anadolu Kütüphaneleri , Sergei Vasilievich Rachmaninoff, Piano yarışması kapsamında Koro Aydın Müzikal şefi olarak davet edildi. Aldığı teklif ile Üsküdar Gençlik Akademisi Tiyatro eğitmenliği görevine getirildi.Burada kendi yazdığı ” Sen Olmasaydın ” isimli müzikal oyun 30 gösterim sürdü ve 15.000 kişiye sergilendi.Sonrasında kendi kurduğu ekibi Doğaçlama Atölyesi ile Kanal A, Tv Em , Delta Fm, Anadolunun Sesi Radyosu ve Karadenizin sesi radyosunda programlarda skeç, sunuculuk ve programcı görevini üstlendi. 2014 yılında Avcılar Belediyesi tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma özel Günü için yazıp, yönetip oynadığı ” Çanakkale’den Mektup Var ” isimli oyunu çok beğenildi ve bir çok kez farklı şehirlerde sergilendi.
6 ay boyunca cep tiyatrosunda kendi yazıp yönettiği aynı zamanda oynadığı ” İkilem ” isimli oyunla başlayan tiyatro macerası, büyük usta Haldun Dormen’den aldığı Müzikal tiyatro eğitimi ile sürdü.
Haldun Dormen tarafından yazılıp yönetilen Müzikallerden Selam oyununda yer aldı.
Türkiye Spastik çocuklar vakfına kendi yazıp oynadığı ve yönettiği tek kişilik oyunu ” Suç Makinesi ” prömiyer gelirini bağışlamış, oyun gelirini bağışlayan en genç sanatçı olmuştur.
2012 yılında ve 2015 yılında çıkardığı deneme ve şiir tarzında kitapları büyük ilgi gördü.Son kitabı ” defol gel ” seçkin kitapçılarda satışta bulunmaktadır.
Kendi ekibi ile çalışmalarına devam etmekte olup Master eğitimine psikoloji alanında devam etmekte aynı zamanda eğitmenlik,tiyatro ve atölye çalışmalarını sürdürmektedir.

Eğitimleri:

İ.A.Ü RADYO TV PROGRAMCILIĞI
İ.AÜ RADYO TV VE SİNEMA
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ CREATIVE DRAMA TRAINING
İ.A.Ü SAHNE SANATLARI TİYATRO BÖLÜMÜ DRAMA VE OYUNCULUK MASTER ( YÜKSEK LİSANS )
HALDUN DORMEN – MÜZİKAL TİYATRO EĞİTİM SERTİFİKASI
SERPİL GÜNSELİ – ŞAN, MÜZİKAL TİYATRO
İLKNUR YURTMAN – ŞAN, ÇOK SESLİ KORO ÇALIŞMALARI
CAN GÜMÜŞ – BLUES MÜZİK EĞİTİMİ
İNCİ ERTUĞRUL – DİKSİYON
SEÇİL ERUS – DİKSİYON
Doç. Dr. Radife Ongar – Senaryo Yazım Teknikleri

Doğuşcan Durgel
Doğuşcan DurgelGitar - Bas Gitar - Davul ve Piyano Öğretmeni
Profesyonel müzik hayatına 2002 yılında, ortaokulda konservatuvar eğitimi alarak başladı. Devlet çocuk korosunda korist olarak görev aldı. 11 yıl boyunca Prof. Ali Akbarov ve Prof. Aminbay Sapayev’den trompet ve piyano üzerine eğitimler aldı ve Balkan Senfoni Orkestrasında enstrumanist olarak görev yaptı.
2006 yılında aktif olarak gitar, bas gitar ve davul çalmaya başladı. 2012 yılında bas gitaristliğini yaptığı kendi müzik grubu olan “Eskici” isimli grupla Ossi Müzik etiketiyle albümü yayınlandı.
Ülkenin önde gelen stüdyolarında gitar, bas gitar, davul, piyano ve trompet dersleri verdi.
Akademik olarak müzik kariyerine devam etmesinin yanı sıra, kendi müzik gruplarıyla ve Yılmaz Kömürcü, Demet Sağıroğlu, Fatma Turgut, gibi isimlerle sahne aldı. Bu deneyimleriyle müziğin aktif ve sosyal hayattaki heyecanlı temposuna tanıklık etti ve sahne hayatının müzikal motivasyonundaki etkilerini deneyimledi.
Ülkenin ünlü orkestralarıyla beraber sahne alan ve önde gelen stüdyolarında özel öğretmenlik yapmış olan Doğuşcan Durgel şu anda Time Güzel Sanatlar bünyesinde eğitim vermektedir.
Bahar Baran
Bahar Baran
18.03.1990 yılında Van’da doğdu. Müziğe ilkokulda gitar çalarak başladı. 2004 yılında Van Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde keman ana dalında eğitim gördü. 2009 yılında İstanbul Pera Uluslararası Piyano Festivaline yarışmacı olarak katılarak teşekkür ve onur belgesi aldı. Yine aynı yıllarda Van Uzay Kültür Merkezinde keman, piyano, şan ve solfej öğretmenliği yaptıktan sonra 2008 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin müzik öğretmenliği bölümüne birincilikle girerek büyük başarı sağladı. Prof. Dr. Ali Alizade ile keman, Doç. Dr. Fuad Alizade ile piyano ve Doç. Dr. Serap Yükrük ile şan derslerine başladı. Yine bu yıllar arasında Boğaziçi Koro Festivali, Mersin Polifonik Korolar Şenliği’ne korist ve solist olarak katıldı. 2010-2013 yılları arasında Devlet Tiyatrolarında birçok oyunda vokalist, yardımcı oyuncu, keman ve piyano sanatçısı dallarında yer aldı. 2012-2014 yılları arasında Özel bir kolejde müzik öğretmenliğine başladı. Burada iki yıl çalıştıktan sonra 2014 yılında Özel bir Kültür Sanat ve Dans Merkezinde keman, piyano, şan ve solfej dersleri vererek öğrencileri Güzel Sanatlar Lise sınavlarına ve konservatuvarlara hazırladı. 2015 yılında İstanbul’a taşınarak bir yıl boyunca Özel bir kolejde koro öğretmenliği yaptı ve burada 200 kişilik koro kurarak birçok festivalde, yarışmada yer aldı. 4. SANSEV Uluslararası Koro Festivalinde ‘’ Koro Birlikteliğinde Başarı Ödülü ‘’ ve Doğalar arası Koro Festivalinde Birincilik ödülü alarak kuruma büyük başarı getirdi. Kariyer anlamında daha iyi işler yapabilmek adına 2016 yılında Time Güzel Sanatlarda ve Kayı Okullarında müzik öğretmenliği yapmaya başladı ve hala burada çalışmaya devam etmektedir.
Kenan Erencan Altınsaban
Kenan Erencan AltınsabanDavul Eğitmeni
Müziğe olan ilgisini ilkokul yıllarında babasının aldığı gitar ile keşfetti ve bunun ile beraber gitar eğitimi almaya başladı. Ortaokul yıllarında gitar çaldı. İçindeki ritim duygusunu fark ederek lise yıllarında profesyonel bateri eğitimleri almaya başladı. Sonrasında bir çok grup ile çeşitli mekanlarda sahne aldı. İlk profesyonel sahnesini müzik yarışması kapsamında Bostancı Gösteri Merkezinde sergiledi. Müzik kariyerini profesyonelleştirmek için üniversite yıllarında girdiği sınav ile Modern Müzik Akademisi Davul Bölümünü başarı bursu ile kazandı. Burada kendi alanlarında uzman kişilerden ( Davul, Temel Müzik Eğitimi, Armoni, Solfej, Ear Training ) ders almıştır. Bunun ile beraber birçok albüm kaydında çalmıştır. Birçok ünlü sanatçı ile çalışıp sahneler almaya devam etmiştir. Daha sonra profesyonel prova ve kayıt stüdyosunda çalışmıştır. Burada kayıt, aranje, prodüksiyon çalışmaları yapmıştır ve hala çalışmalarına devam etmektedir. Eğitmenlik kariyerine Time Güzel Sanatlarda gitar ve davul eğitimi vererek devam etmektedir.